Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop 03 355 20 60
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop 03 355 20 60 of stuur een e-mail naar info@testas.be
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Uitreiking Klantbeleving Award 2023

02-06-2023

Gisteren waren we vanuit MCB aanwezig bij de uitreiking van de Klantbeleving Awards 2023. De MCB Group was genomineerd in de categorie Groothandel samen met Basil en Onkenhout. Helaas hebben we de award niet gewonnen. Ondanks dat zijn we trots op onze nominatie die we te danken hebben aan onze klanten. Zonder hun waardering waren we niet genomineerd. Daar willen we onze klanten graag voor bedanken!

De nominaties voor de Klantbeleving Awards komen voort  uit ruim 200 door Integron uitgevoerde klanttevredenheidsonderzoeken in 2022. Ze zijn gebaseerd op het hoogste gemiddelde klanttevredenheidscijfer en de hoogste Net Promoter Score (NPS) die de mate van aanbevelen aangeeft. De genomineerde met de hoogste score wint uiteindelijk de award.

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

Testas is beschikbaar van 8:00 's morgens tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu