Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop 03 355 20 60
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop 03 355 20 60 of stuur een e-mail naar info@testas.be
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB Group genomineerd voor een Klantbeleving Award 2023

10-05-2023

MCB Group genomineerd voor een Klantbeleving Award 2023

In 2022 heeft de MCB Group in samenwerking met onderzoeks- en adviesbureau Integron het klanttevredenheidsonderzoek uitgevoerd. Het resultaat van dit onderzoek heeft de MCB Group een nominatie voor een Klantbeleving Award 2023 opgeleverd. Iets waar we trots op zijn!

MCB Nederland is genomineerd in de categorie Groothandel samen met Basil en Onkenhout. Op 1 juni reikt Integron de Beleving Awards uit en weten we dus of we de prijs ook echt in ontvangst mogen nemen.

De Klantbeleving Awards zijn verdeeld over zeven categorieën. De nominaties komen voort uit 200 door Integron uitgevoerde klantonderzoeken in 2022 en zijn gebaseerd op het hoogste gemiddelde klanttevredenheidscijfer en de hoogste Net Promoter Score (NPS) die de mate van aanbevelen aangeeft.

Meer informatie over de Beleving Awards 2023 is te vinden op www.belevingawards.nl

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

Testas is beschikbaar van 8:00 's morgens tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu